Výzva poškozeným Karla Jaroše

Hledáme osoby, podnikajicí fyzické či právnické subjekty, které přišly do styku s panem Karlem Jarošem, IČ 41984731, který pod nepravdivým názvem „Centrum práva“ na základě inzerce v periodiku Avízo, či jiných podobných typů inzercí nabízejících právní služby či své osobní kontakty s policisty Police ČR apod., ke společnému postupu vůči této osobě.
Důkaz či Důkaz

Ozývají se nám první poškození, kdy zejména případ matky samoživitelky s postiženou dcerou má v této složité době zcela zásadní a smutnou vypovídací hodnotu.

Karel Jaroš

Cituji:

Po domluvené schůzce září v r. 2019 v Praze a po popisu situace nám sdělil (pozn. Karel Jaroš), že to nebude žádný problém a do vánoc bude vyřešeno. Vzal si od nás údajně jen na poplatky 7000,-Kč a následně nás kontaktoval s tím, že potřebuje další peníze pro úředníka MÚ v Brandýse n/L ve výši 12000,-Kč a tím máme vyhráno. Celý další rok si s námi dával schůzku cca 2 x týdně do které mu vždy něco přišlo a dokonce, že už je to podáno u soudu v Praze -Východ. Po ověření, že to tak není se ještě rozčiloval, že jsme si dovolili tuto situaci ověřovat a já už jsem konečně pochopila, že lže a tak jsem žádala o vrácení dokladů a finančních částek. Následně nám vrátil 14000,- a jen část námi dodaných dokladů s tím, že částka 5000,- není žalovatelná a tu, že si ponechá. Ještě se nám vysmíval, že to můžeme zkusit dát k soudu a nedoplatíme se vzhledem k tomu, že si zajistí nejlepšího právníka a jeho služby budeme splácet celý život. To je cca vše.
(Spolku Šalamoun je známo celé jméno poškozené)

Modus operandi i u dalších poškozených je v podstatě totožný s bonusem zajištění informací a kontaktů od příslušníků Policie ČR, zejména specializovaného útvaru NCOZ, kde má údajně vazby a přístup do ETŘ. Pomocí fiktivních profilů jako předseda spolku Justiční servis z.s. se prezentuje jako asistentka soudce, kterou de facto a de iure vůbec není.
Důkaz a  Důkaz

Ač je to skoro neuvěřitelné, skutečně tento vinklář Karel Jaroš, nebo pod značkou tzv. Justičního servisu, ve veřejném prostoru publikuje informace z policejních zdrojů, tedy ETŘ, ke kterým nemá běžný občan vůbec přístup. Tedy prostřednictvím fiktivních profilů na sociální síti FB, sděluje, že má odposlechy ve zcela neveřejném přípravném řízení ve sluchátkách, ve veřejném prostoru publikuje zákonem chráněnou komunikaci spolku Šalamoun, kdy adresátem nebyla žádná 3. osoba a řadu dalších, minimálně správních deliktů.

Meritem této výzvy je ta skutečnost, že toto individium, tedy Karel Jaroš, IČ 41984731 má dle Centrálního registru exekucí, 23 (zatím) pravomocných exekučních titulů a jedná se o plejádu exekutorů z celé České republiky, kdy drtivá většina těchto exekucí má počátek v roce 2020 (sic !).
Důkaz

S ohledem i na lidský příběh poškozené matky s postiženým dítětem důrazně varujeme a apelujeme, pokud vejdete do styku s osobou Karel Jaroš IČ 41984731, který v rozporu s živnostenským rejstříkem používá název „Centrum práva“, aby vzbudil u svých chudáků klientů důvěru v kontakt, v žádném případě a za žádných okolností mu neposkytujte žádné finační plnění, protože jak je shora zjevné, nemáte sebemenší šanci návratu vložených prostředků, natož i laické právní pomoci.

Chápeme, že v dnešní složité době se může kdokoliv dostat do svízelné situace, avšak využívání takového stavu je lidský hyenismus.

7 komentáře

1. Jiřina N napsal:

Dobrý večer, mě Karel Jaroš nabízel setkání s příslušníky Policie, při řešení mého problému v rodině. Vzal si 4500 Kčs zálohu na výdaje a už se mi nikdy neozval ač jsem jej opakovaně urgovala…

2. Anonymní napsal:

Bojím se vám napsat, on mi Jaroš zasílá výhrůžné sms zprávy

3. Poskozena napsal:

Hezky den rada se pripojim dluzi mi 40.000

4. Vladimír Ž. napsal:

Mě Jaroš nabízel schůzku s NCOZ, nikdy se neuskutečnila

5. Michal Karabáček napsal:

Tenhle zkurv mi dluží 4900 z roku 2005 myslím že seděl a zas pokračuje v páchání jak rad bych ho potkal