Petr Kramný - jediný a stěžejní důkaz zničen

Jediným důkazem o příčině smrti Moniky a Klárky Kramných je nekroptický (získaný při pitvě) materiál, který má prokazovat, že manželku a dceru zavraždil elektrickým proudem právě Petr Kramný.

24.9.2018

Více zde

Důkazy v případu Petra Kramného definitivně a navždy zcela zničeny.

Naprosto stěžejním důkazem o vině Petra Kramného, který měl zavraždit manželku a dceru v Egyptské Hurgádě elektrickým proudem dne 30. 7. 2013 byl nekroptický (získaný při pitvě) materiál ze srdce a krku zemřelých, který měl údajně účinky elektrického proudu prokazovat.

6.9.2018

Pachové stopy - aneb když se Ústavní soud fatálně mýlí

Ústavní soud je vrcholným orgánem ústavnosti a mezi jeho kompetence patří, mimo jiné, napravovat ta nejzávažnější porušení práva na spravedlivý proces ze strany českých soudů. Jeho rozhodnutí jsou konečná. Spolek Šalamoun ale zaznamenal případ, ve kterém se zmýlil a porušil tak právo účastníka na spravedlivý proces samotný Ústavní soud. Týká se v současnosti tolik diskutované otázky použitelnosti metody pachové identifikace v trestním řízení.

4.9.2018

Více zde

Petr Kramný by měl s obnovou řízení uspět, říká uznávaný bývalý soudce JUDr. Pavel Kučera

Uznávaný bývalý soudce a místopředseda Nejvyššího soudu České republiky, předseda trestního kolegia Nejvyššího soudu ČR, poskytl Spolku Šalamoun rozhovor v souvislosti s podaným návrhem na obnovu řízení v trestní věci Petra Kramného.

JUDr. Pavel Kučera je sympatizantem Spolku Šalamoun a pro Spolek Šalamoun je obrovskou autoritou v oblasti lidské i právní.

27.8.2018

Tisková zpráva Spolku Šalamoun k trestní věci Petra Kramného

"Tak mi to všechno vyšlo, i v tom Egyptě"... aneb věta která nikdy z úst Petra Kramného nezazněla.

Zásadním a nepřímým důkazem proti Petru Kramnému měla být věta, kterou měl uvést v rozhovoru se svou příbuznou V. D. dne 22. 11. 2013 v čase 17:58 v rozhovoru v délce 00:32:23, že mu všechno vyšlo, i v tom Egyptě….

20.6.2018

Více zde

Petr Kramný vrah? - pochybnosti - díl 8. - Lež?

V dnešním 8. dílu ze 79. dílného seriálu pochybností v trestní věci Petra Kramného, přinášíme díl s názvem "Lež".
Dnešní díl je zaměřen na tu skutečnost, že přednosta ÚSL v Ostravě, agent STB s krycím jménem SIMON - MUDr. Igor Dvořáček patrně "omylem(1)" informoval soud o nevyčerpatelnosti histologického materiálu a proto závěr o nálezu odpovídajícímu zásahu elektrickým proudem je u Moniky Kramné učiněn na základě 1 (slovy jednoho) histologického řezu srdce Moniky Kramné.

28.5.2018