Tisková zpráva Spolku Šalamoun k trestní věci Petra Kramného

"Tak mi to všechno vyšlo, i v tom Egyptě"... aneb věta která nikdy z úst Petra Kramného nezazněla.

Zásadním a nepřímým důkazem proti Petru Kramnému měla být věta, kterou měl uvést v rozhovoru se svou příbuznou V. D. dne 22. 11. 2013 v čase 17:58 v rozhovoru v délce 00:32:23, že mu všechno vyšlo, i v tom Egyptě….

20.6.2018

Více zde

Petr Kramný vrah? - pochybnosti - díl 8. - Lež?

V dnešním 8. dílu ze 79. dílného seriálu pochybností v trestní věci Petra Kramného, přinášíme díl s názvem "Lež".
Dnešní díl je zaměřen na tu skutečnost, že přednosta ÚSL v Ostravě, agent STB s krycím jménem SIMON - MUDr. Igor Dvořáček patrně "omylem(1)" informoval soud o nevyčerpatelnosti histologického materiálu a proto závěr o nálezu odpovídajícímu zásahu elektrickým proudem je u Moniky Kramné učiněn na základě 1 (slovy jednoho) histologického řezu srdce Moniky Kramné.

28.5.2018

Více zde

Petr Kramný vrah? - pochybnosti - díl 7. - Estébak, aneb kdo tahá za nitky?

V dnešním 7. dílu ze 79. dílného seriálu pochybností v trestní věci Petra Kramného, přinášíme díl s názvem "Estébák, aneb kdo tahá za nitky?".

4.5.2018

Více zde

Vyjádření Spolku pro nezávislou justici ŠALAMOUN k trestní věci Lukáše NEČESANÉHO

Spolek Šalamoun se běžně veřejně nevyjadřuje k probíhajícímu trestnímu řízení, a to zvlášť, když tato věc nebyla ještě skončena. V tomto případě jde však o věc, postiženou tak mimořádným průběhem, že považujeme za svoji povinnost se k ní vyjádřit ještě v průběhu jejího projednávání před soudem

27.4.2018

Petr Kramný vrah? 4 díl - JED

Petr Kramný vrah? 4 díl z očekávaného 79 dílného seriálu pochybností v trestní věci Petra Kramného s názvem JED.

Dnešní díl je především o pochybnostech. V úředním oficiálním protokolu egyptské policie je zcela jasně a písemně uvedeno, že byl nalezen jed, který je příčinou smrti Moniky a Kláry Kramných.

6.4.2018

Petr Kramný vrah? - díl 3. Žaludky

Dnešní díl je o nálezech na žaludcích Moniky a Kláry Kramných při pitvě v Egyptě.

Z pohledu Spolku Šalamoun skutečnost, že pitvající lékař k vysvětlení a objasnění nálezů

na žaludcích Moniky a Kláry Kramných nebyl pro "jistotu" nikdy v České republice vyslechnut, je jedno z dalších těžko uvěřitelných selhání v trestní věci Petra Kramného.

26.3.2018