Aktuality

Kauza: Petr Kramný - MUDr. Igor Dvořáček, nejpilnější znalec v České republice II.

Bývalý přednosta Ústavu soudního lékařství v Ostravě MUDr. Igor Dvořáček je duchem případu Petra Kramného a dle našeho názoru "Capo di Tutti Capi" v Ostravě. Po měsících investigativní práce přinášíme konkrétní účtované částky.

8.3.2019

Kauza: Petr Kramný - MUDr. Igor Dvořáček, nejpilnější znalec v České republice

Bývalý přednosta Ústavu soudního lékařství v Ostravě MUDr. Igor Dvořáček je duchem případu Petra Kramného a dle našeho názoru Capo di Tutti Capi v Ostravě. Po měsících investigativní práce přinášíme tvrdá data a objektivní fakta.MUDr. Igor Dvořáček je bývalý dlouholetý přednosta Ústavu soudního lékařství v Ostravě. Jeden z velké řady zásadních důvodů proč byl odejit a byl mu zakázán okamžitý přístup na pracoviště, byla mj. skutečnost, že i přesto, že vykazoval svou činnost na pracovišti, tak dne 5. 11. 2015 od 9.00 do 18.55 hod. seděl jako běžná veřejnost u hlavního líčení s Petrem Kramným v soudní síni.

8.2.2019

Justiční lunapark u Kočků

Dne 28. září 2018 při bezohledné jízdě pod vlivem alkoholu a drog havaroval na dálnici D 11 v okrese Nymburk vnuk provozovatele Matějské pouti Jan Kočka mladší.

22.1.2019

Lukáš Nečesaný - únik informací z Vrchního soudu - záhada vyřešena

Dne 28. 11. 2018 v neveřejném zasedání rozhodoval Vrchní soud v Praze v senátu 8 To v trestní věci Lukáše Nečesaného.
Dne 30. 11. 2018 přinesla média informaci o tom, že Vrchní soud v Praze jednal a rozhodnul. Spolek Šalamoun zaujalo, že jako jediné médium a to veřejnoprávní Česká televize přinesla na své webové stránce zpravodajství také informaci navíc, a to výrokovou část tohoto usnesení, že z věci byl nadále vyloučen senát v čele s předsedajícím soudcem JUDr. Mjartanem, který Lukáše Nečesaného zprostil 2x obžaloby.

7.12.2018

Ředitel GIBS je nový, ale praktiky GIBS zůstávají stejné

Ředitel GIBS je nový,

ale praktiky GIBS zůstávají stejné

Spolek Šalamoun dne 11. března 2018 oslovil předsedu vlády s upozorněním na konkrétní a doložené případy mnoha protiprávních postupů Generální inspekce bezpečnostních sborů, které by se nestaly bez mlčenlivého souhlasu vedení GIBS. Od 1. září 2018 se stal novým ředitelem GIBS bývalý policista a státní zástupce Radim Dragoun. Spolek Šalamoun jej dne 9. září 2018 oslovil dopisem, ve kterém představil svoji činnost a nabídnul mu možnost osobního setkání. Nový ředitel GIBS odpověděl spolku stručně a stroze třemi větami, že o setkání nemá zájem. GIBS má sice nového ředitele, ale jeho praktiky zůstávají stejné.

GIBS odmítá vyšetřovat zločin policisty

Od 1. září 2018 má Generální inspekce bezpečnostních sborů nového ředitele. Stal se jím Radim Dragoun, bývalý policista a státní zástupce. Jde jen o kosmetickou úpravu navenek, protože na praktikách GIBS se vůbec nic nezměnilo. I nadále GIBS zahlazuje a odmítá vyšetřovat protiprávní a trestnou činnost policistů, zatímco tam kde je na tom něčí zájem, jiné policisty trestně stíhá „na objednávku“. Dokazuje to i čerstvý případ policisty kpt. PhDr. Aloise Kubieny, který zfalšoval přepisy odposlechů telefonátů Petra Kramného. Falšování důkazů policistou zřejmě považuje GIBS za standardní metodu v trestním řízení, protože odmítá zahájit vyšetřování a podané trestní oznámení spolku Šalamoun GIBS „vrátil bez dalšího opatření“.