Kdy vůbec zemřely Monika a Klára Kramné?

Po nálezu těl zemřelých Moniky a Kláry Kramných provedl jejich ohledání MUDr.Mustafa Ibrahim Adbelhalim a stanovil dobu smrti na 30.7.2013.

Na den 30.7.2013 je vystaven základní dokument a to je úmrtní list.

Datum 30.7.2013 má Monika a Klára Kramné na náhrobku.

V obecné rovině je potřeba uvést, že datum smrti se stanovuje podle různých kritérii, zejména rozvoje posmrtné ztuhlosti  (rigor mortis)  a dalších, na stanovení doby smrti nemá žádný vliv, např. výpověď Petra Kramného, který navíc s ohledávajícím lékařem MUDr. Adbelhanim vůbec nehovořil. Datum nálezu těl, také není datum smrti.

17.7.2017

V trestní věci Petra Kramného je opravdu už možné všechno..?

I spolek Šalamoun lege artis “bojoval” za vydání nekroptického (získaného při pitvě) materiálu nezávislým autoritám. Přednosta Ústavu soudního lékařství v Ostravě MUDr. Igor Dvořáček – agent STB s krycím jménem SIMON - se velmi aktivním odporem, obstrukcemi, úskoky a jinými těžko uvěřitelnými metodami, vydání nekroptického materiálu bránil. A to vše i přes souhlas soudu, že materiál lze vydat. Až po interpelaci v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky musel tento předem prohraný boj vzdát a nekroptický materiál vydat k nezávislému přezkumu.

11.7.2017

Rozhovor s JUDr. Renatou Veseckou na téma ods. Petra Kramného

JUDr. Renata Vesecká valnou většinu kariéry byla státní zástupkyní a letech 2005-2011 byla Nejvyšší státní zástupkyní. Od roku 2011 je advokátkou.

Pro spolek Šalamoun je JUDr. Renata Vesecká, nepochybně za svou bohatou profesní kariéru státní zástupkyně, všech stupňů, velkou autoritou.

Vážená paní doktorko,
dovolte mi pak obecných dotazů v souvislosti s trestní věci ods.Petra Kramného.

4.7.2017

Interview s Tomášem Pecinou

Byl jsem požádán osobou vystupující pod facebookovým pseudonymem AM Poplar o rozhovor pro jeho dvě skupiny, na thema české justice. Rád jsem vyhověl. Tazatel se domníval, že by rozhovor mohl vyjít i jinde, leč mainstreamové Echo24 se po seznámení s jeho obsahem viditelně otřáslo odporem a Hlídací pes provedl do textu takové zásahy, že z něj zbylo pro čtenáře nezajímavé torso. Tudíž zbývá cesta samizdatu, na niž jsme ostatně dlouhodobě zvyklí a nijak kvůli tomu netruchlíme.

3.7.2017

Petr Kramný - mozaika byla složena

19.6.2017 je datum, které v trestní věci Petra Kramného má zásadní význam. Mozaika byla složena. Spolku Šalamoun je známo, že po létech “bojů” v rámci spravedlivého procesu, řady neuvěřitelných obstrukcí a dalších těžko uvěřitelných faktorů, interpelace, bylo umožněno finální přezkoumání zásadních nekroptických materiálů nezávislými odborníky, jejichž renomé patří ke špičce v daném oboru nejen v České republice.

20.6.2017

Další selhání v kauze Petra Kramného.

Na základě žádosti spolku Šalamoun podle zákona 106/1999 Sb. a odpovědi Policejního prezidia ČR, ze dne 1. 7. 2017 vyšlo najevo, že se skutečně ve dnech 28. 2. 2014 - 8. 3. 2014 konala zahraniční služební cesta do Egyptské arabské republiky v souvislosti s vyšetřováním smrti Moniky a Kláry Kramných. Cesty se účastnili 3 příslušníci policie Moravskoslezského kraje, 2 příslušníci policejního prezidia ČR a dále přednosta Ústavu soudního lékařství v Ostravě - agent STB s krycím jménem SIMON, MUDr. Igor Dvořáček.

14.6.2017