Spolek Šalamoun podal návrh ministru spravedlnosti ČR na vyškrtnutí znaleckého ústavu a znalců obžaloby v trestní věci Petra Kramného

Spolek Šalamoun na základně nových skutečností podal ministru spravedlnosti České republiky JUDr.Robertu Pelikánovi podnět na vyškrtnutí znaleckého ústavu a znalců obžaloby v trestní věci Petra Kramného.

Z přílohy přiloženého podání je zřejmé, že došlo k fatálnímu selhání znalců obžaloby, jenž mělo za následek odsouzení Petra Kramného k výjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let.

S ohledem na mimořádnou závažnost celé věci, zasíláme podání určené ministru spravedlnosti ČR v anonymizované verzi v příloze.

Celý dokument v anonymizované verzi naleznete ZDE

11. 8. 2017