Kdy vůbec zemřely Monika a Klára Kramné?

Po nálezu těl zemřelých Moniky a Kláry Kramných provedl jejich ohledání MUDr.Mustafa Ibrahim Adbelhalim a stanovil dobu smrti na 30.7.2013.

Na den 30.7.2013 je vystaven základní dokument a to je úmrtní list.

Datum 30.7.2013 má Monika a Klára Kramné na náhrobku.

V obecné rovině je potřeba uvést, že datum smrti se stanovuje podle různých kritérii, zejména rozvoje posmrtné ztuhlosti  (rigor mortis)  a dalších, na stanovení doby smrti nemá žádný vliv, např. výpověď Petra Kramného, který navíc s ohledávajícím lékařem MUDr. Adbelhanim vůbec nehovořil. Datum nálezu těl, také není datum smrti.

Dále je potřeba uvést, že zrovna egypťany nelze vůbec podezírat, že neovládají práci s těly, Nejstarší známé egyptské mumie pocházejí z doby kolem roku 3200 př. n. l.

Datum smrti, tedy 30.7.2013 potvrdil i pitvající lékař, který prováděl pitvu Moniky a Kláry Kramných v egyptské Hurgádě a to ředitel patologie sekce Rudé moře MUDr. Walid Nagi.

Žádný se shora uvedených zásadních argumentů nezabránil české justici k tomu, aby do výrokové věty rozsudku uvedla, “že v časovém rozpětí od 22:00 hodin dne 28.7.2013 do večerních hodin dne 29.7.2013 v hotelovém pokoji č. 6343 hotelu Titanic Palace v letovisku Hurghada v Egyptské arabské republice zapojil do elektrické sítě a se záměrem je usmrtit”

Jen v České republice je možné odsoudit jejího občana dokonce k výjímečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let, že dne 28.7.2013 do večerních hodin dne 29.7.2013 zavraždil svoji manželku a dokonce dceru elektrickým proudem, když datum jejich smrti je stanoveno na 30.7.2013.

Na zcela oprávněnou otázku jak se s touto “drobností “ vypořádala česká justice, je předvídatelná odpověd - NIJAK.
Ani jeden z lékařů nebyl “pro jistotu” u českých soudů vyslechnut a v odůvodnění žádného z rozsudků se soudy touto “drobností” vůbec nezabývají.

Petr Kramný má další nepochybné prvenství, je první občan v ČR, který chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu elektrickým proudem, je první občan kdo zavraždil jednou ranou dva lidi najednou elektrickým proudem a je nepochybně první občan, který je odsouzen za to, že že dne 28.7.2013 do večerních hodin dne 29.7.2013 zavraždil svoji manželku a dokonce dceru elektrickým proudem, když oficiální datum jejich smrti je stanoveno na 30.7.2013.

Chci ubezpečit českou veřejnost, že shora uváděné, není žádné z dosud nevydaných děl Franze Kafky, ale příběh “obyčejného” údržbáře z Karviné, který ač málo brečel, či byl divně ostříhán, by mohl alespoň se dožít toho, že si jeho trestní věc konečně někdo přečte a dopřeje mu elementární právo na spravedlivý proces.

Trestní věc Petra Kramného je pro spolek Šalamoun opravdu velmi, velmi vděčné téma, protože takových shora uvedených “drobností” je v trestní věci Petra Kramného tolik, že máme 28 let o čem psát.

17. 7. 2017